IGMAR AD PLUS

Misją naszej firmy jest maksymalizacja starań, o najwyższy poziom zadowolenia Klientów, z oferowanych przez nas usług.

Nasze cele realizujemy w oparciu o ciągły proces doskonalenia zawodowego zespołu doświadczonych specjalistów dedykowanych do obsługi pojazdów marki Honda.
Wszystkie usługi wykonujemy z zachowaniem standardów zgodnych z wymaganiami producenta samochodów, przy użyciu nowoczesnego sprzętu i technologii dzięki czemu możemy długo cieszyć się niezakłóconą eksploatacją samochodów marki HONDA.
To wszystko z myślą o Tobie Drogi Kliencie, by użytkowanie samochodu było przyjemne, byś Ty mógł w pełni jedynie cieszyć się z jazdy Twoją Hondą.

Dziękujemy wszystkim Naszym Klientom, bez których nasza działalność nie miałaby sensu.
Z niektórymi z Państwa współpracujemy i przyjaźnimy się od wielu lat, co napawa nas szczególną dumą, to dla Was chcemy się nieustannie zmieniać...

ASO Honda Igmar AD PLUS oferuje obsługę serwisową:

  • diagnostykę,

  • naprawy,

  • przeglądy,

  • serwis opon,

  • sprzedaż oraz montaż akcesoriów i oryginalnych części zamiennych.

Wygrana w konkursie Honda Service Challenge to ogromne wyróżnienie. Tym większe, że drugi rok z rzędu zdobyliśmy tytuł 'srebrnego serwisu'. Dziękujemy za to naszym klientom, bez których nie byłoby to możliwe. To dla Was każdego dnia zdobywamy nowe doświadczenia i poszerzamy horyzonty, aby jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom.

Srebrny serwis Honda to potwierdzenie, że obrany przez nas kierunek jest właściwy i zmierzamy w dobrą stronę.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SERWISU Igmar AD Plus

+48 59 845 21 11 sprzedaz@igmarad.pl