AUTO MOJSIUK

„Mojsiuk Sp. z o.o. Auto KM Sp.k.” jest firmą z długoletnim doświadczeniem w zakresie autoryzowanego serwisu samochodów marki Honda. Od początku jej powstania firma stawiała na najwyższy poziom wyszkolenia pracowników i nowoczesności urządzeń diagnostycznych i naprawczych. Profesjonalna ścieżka szkoleń pracowników firmy wraz z systematycznymi badaniami poziomu satysfakcji z usług pozwalają na zaoferowaniu naszym klientom poziomu i jakości obsługi na najwyższym europejskim poziomie.

Nasi Doradcy Serwisowi odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące użytkowania samochodu w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Serdecznie zapraszamy!

Wysoka jakość usług dealera Hondy Mojsiuk Auto KM w sieci autoryzowanych serwisów Hondy w Polsce została potwierdzona.

Autoryzowany Serwis Obsługi Hondy ze Starych Bielic otrzymał od polskiego oddziału Honda Motor Europe za 2017 rok, tytuł „Srebrnego Serwisu”.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom!

Dzięki Wam otrzymaliśmy zaszczytne drugie miejsce. Z każdym dniem staramy się podwyższać nasze kompetencje, dążymy do ciągłego poszerzania wiedzy i udoskonalania umiejętności z zakresu obsługi posprzedażnej, aby móc jak najlepiej pomagać Wam w trudnych sytuacjach!

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SERWISU AUTO MOJSIUK

+48 94 34 77 363 sprzedaz-honda@mojsiuk.pl